محل تبلیغات شما


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛محمد شریفی مقدم قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به اینکه برای اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری در سال 96 هیچ بودجه ای درنظر گرفته نشده است، گفت: موضوع تعرفه گذاری خدمات پرستاری از سال 86 مطرح شده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

شریفی مقدم بیان کرد: دولت لایحه بودجه تعرفه خدمات پرستاری سال 96 را به مجلس ارائه کرده است اما متاسفانه در بودجه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی هیچ اعتباری برای اجرای آن در سال 96 اختصاص داده نشده است.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکل این قانون جلسات متعددی با مسئولان برگزار شده اظهار داشت: سازمان نظام پرستاری به وزارت بهداشت پیشنهاد داده است که علاوه بر بودجه های جاری برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری هزار میلیارد تومان نیز در نظر گرفته شود.

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور تاکید کرد: جهت اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری بحث اعتبار مورد نیاز چهار ماه پیش به وزارت بهداشت ابلاغ شد.

شریفی مقدم با اشاره به دوره های کمک پرستاری اضافه کرد: با وجود مخالفت های جامعه پرستاری با اجرای این دوره ها متاسفانه این دوره ها در حال برگزاری است.

وی به اام اجرای قانون ارتقای بهره وری در بخش خصوصی اشاره کرد و تاکید کرد: متاسفانه اجرای قانون ارتقای بهره وری پرستاران شامل حال بیمارستان های بخش خصوصی نمی شود.

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور به رتبه بندی پرسنل بیمارستان ها اشاره کرد و یادآور شد: این عامل باعث کاهش ساعات کاری پرستاران در بخش خصوصی می شود و قانون ارتقای بهره وری نیز به اجرا در می آید.

شروع دوباره فعالیت کمیته های پیگیری مطالبات پرستاری در کشور

صحبت های دبیرکل خانه پرستار درکانال تلگرام اعتراض سراسری پرستاران (قانون تعرفه گذاری)

پرستاری کشور هرگز زیر بار زور گویی، قلدر مابی و سیاست های حاکم بر وزرات بهداشت نخواهد رفت

پرستاری ,اجرای ,تعرفه ,خدمات ,بودجه ,اشاره ,خدمات پرستاری ,اجرای قانون ,سازمان نظام ,نظام پرستاری ,تعرفه خدمات ,گذاری خدمات پرستاری ,تعرفه خدمات پرستاری ,تعرفه گذاری خدمات ,اجرای قانون تعرفه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
jouybareravan پرسش مهر gantcadepqui نور رسام provobtiori يادداشت هاي حبيب اله حاجي زاده آوا صنعت